Rubriky
Elka

Wallity Obraz s LED osvětlením BAREVNÁ GALAXIE – KOSMICKÝ VÝLET PRO VAŠI STĚNU!

Chcete, aby váš interiér vypadal moderně a zároveň měl neopakovatelnou a jedinečnou atmosféru? Pak sáhněte po obrazech, které jsou hojně využívané zejména díky mnoha různým motivům.

Obraz s LED osvětlením Barevná galaxie je kombinací jemných barevných odstínů a hvězd, které jsou rozesety po inkoustovém nebi. Umí zkrášlit každý styl a vyjímají se jak v obývacím pokoji, ložnici, tak i v pracovně nebo studentském útočišti.

Barevná galaxie je natištěná na kvalitní plátno, které se dále natahuje na pevný a dřevěný rám. Propůjčuje mu vzhled obrazu, který navíc snadno pověsíte na prázdnou stěnu. Všemu dodává korunu LED osvětlení, decentně skryto v zadní části, aby nehyzdilo vzhled. Podsvícení regulujete sami podle potřeby, stačí k tomu ovládat jen tlačítko vypnout a zapnout. Napájení je řešeno za pomoci jedné klasické baterie.

Specifikace produktu:

  • LED osvětlení
  • Tlačítko ON/OFF
  • Motiv barevné galaxie

Wallity Obraz s LED osvětlením Barevná galaxie je nejen krásným doplňkem, ale také skvělým dárkem pro každého, kdo má rád kosmickou tematiku. Pokud si ho chcete pořídit pro sebe nebo někoho blízkého, neváhejte a zamiřte na stránku https://www.crosta.cz/, kde ho můžete zakoupit za skvělou cenu.

Wallity Obraz s LED osvětlením Barevná galaxie
Detail Wallity Obrazu s LED osvětlením Barevná galaxie