Rubriky
Elka

Vylepšete svou předsíň: Zlatý věšák Leitmotiv Flamingo jako dokonalé leitmotiv

Máte rádi v bytě originální kousky, které zaujmou a vytvoří vaši jedinečnou atmosféru? Pak by vás určitě neměl minout zlatý věšák Leitmotiv Flamingo, který udělá dojem už na první pohled.

Mějte to na há(č)ku

Tento stylový věšák není určen jen pro uložení kabátů, ale pro cokoliv, co vám přijde na mysl. Může to být klíče, ručník nebo třeba zavlaha na květiny. Jeho použití závisí jen na vás.

Pověste si na něj kabát, klíče nebo ručník. Pokud zkombinujete více různých zvířátek dohromady, hned budete mít o něco stylovější bydlení a navíc malou soukromou džungli.

Nezapomeňte ale, že více než 2,5 kg neunese

Leitmotiv Flamingo je vyroben z pevného kovu, který snadno unese váhu běžného kabátu. Pokud se ale rozhodnete na něj něco těžšího pověsit, nezapomeňte na maximální nosnost, která je 2,5 kg.

Nizozemská značka Leitmotiv umí chytit za srdce a do vašeho domova přináší doplňky, které jdou ve šlépějích posledních trendů. Kromě originálních věšáků nabízejí také svítidla, židle, stolky a mnoho dalšího.

Pokud vám zlatý věšák Leitmotiv Flamingo učaroval, můžete si ho zakoupit na e-shopu Brega.cz za velmi příjemnou cenu. Zkuste ho tedy vyzkoušet ve své předsíni a zjistíte, jaký rozdíl dokáže takový originální kousek udělat.

Zlatý věšák Leitmotiv Flamingo

Vylepšete svou předsíň a udělejte dojem na své návštěvy. S zlatým věšákem Leitmotiv Flamingo to bude snadné a zároveň stylové. Můžete se těšit na obdivné pohledy a pozitivní reakce.