Rubriky
Elka

Válenda EULALIA 09, hnědá, levá – skvělá volba pro vaše interiéry!


Válenda EULALIA 09 – skvělá volba pro vaše interiéry

Válenda s úložným prostorem v levém provedení

Válenda EULALIA 09 je praktickým a pohodlným řešením pro vaše interiéry. Tento model disponuje úložným prostorem v levém provedení, což vám umožní využít každý centimetr našeho kvalitního nábytku. Při výrobě se používají materiály nejvyšší kvality, aby byla zajištěna dlouhá životnost a spokojenost zákazníka.

Zvažujete pořízení nového nábytku, který by zpříjemnil váš domov? V takovém případě by pro vás mohla být Válenda EULALIA 09 tou správnou volbou!

Parametry válendy EULALIA 09

Válenda s úložným prostorem v levém provedení, rozměry 90 x 55 x 195 cm, nožky vysoké 1,5 cm, barva látka Alova 67 – hnědá

Plocha na spaní je 80 x 190 cm, což zaručí dostatečný prostor pro pohodlný spánek. Materiál, ze kterého je výrobek vyroben, je lamino/pěna T2130, což zaručuje pohodlné spaní pro každého uživatele.

Navíc lze využít velký úložný prostor, který má rozměry (šxvxh): 160 x 17 x 85 cm.

Záda válendy nejsou očalouněny

Při umístění Válendy EULALIA 09 do volného prostoru je třeba být opatrný. Především je třeba mít na paměti, že záda válendy nejsou očalouněny. Proto je vhodné ji umístit ke zdi nebo do nároží místnosti, aby se zabránilo poškození nábytku.

Pokud plánujete pořízení Válendy EULALIA 09, nezapomeňte na tento fakt a vyberte pro ni vhodné místo v místnosti.

Demontované dodání

Válenda EULALIA 09 je dodávána v demontu, což znamená, že si ji musíte sami smontovat. Ale nebojte se, k tomu vám postačí obyčejný šroubovák a sada nářadí, kterou máte pravděpodobně všichni doma. Montáž je jednoduchá a trvá jen několik málo minut.

Po dokončení montáže ji můžete ihned využívat v plné síle a oceníte praktický úložný prostor i pohodlný spánek.

Zvolte si nyní Válendu EULALIA 09 na Kupsinabytek.cz

Pokud vás zaujala Válenda EULALIA 09, můžete si ji zakoupit na našem eshopu Kupsinabytek.cz. Tento model nábytku bude skvělou volbou do každého interiéru a zaručí nejen pohodlný spánek, ale i praktické uložení vašich věcí.

Navíc si ji můžete pořídit výhodněji přes odkaz zde.

Valenda EULALIA 09
Valenda EULALIA 09
Valenda EULALIA 09

Zvolte si tedy nyní praktickou a kvalitní Válendu EULALIA 09 a posuňte svůj interiér na vyšší úroveň.