Rubriky
Elka

Unikátní závěsný květináč ø 16 cm od PT LIVING z keramiky

Proměňte váš interiér v příjemnou oázu plnou zeleně.

Květináč, který upoutá pozornost

Keramický květináč PT LIVING bude skvěle vypadat jak zavěšený na okenní konzoli, tak i jen tak visící ze stropu. Díky svému unikátnímu designu, který kombinuje rustikální prvky s moderními vlnami, se stane skvělým doplňkem každého interiéru.

PT Living keramický zavěšený květináč inspirace

Výhody závěsného květináče

Ušetřené místo na parapetu pak můžete využít třeba na umístění jiných dekorací. Navíc, zavěšený květináč dokáže mnohem efektivněji využít přímého světla, což je pro mnoho druhů rostlin klíčové pro prosperitu a růst.

PT Living keramický zavěšený květináč inspirace

Jak získat závěsný květináč PT LIVING

Pořídit si tento krásný keramický květináč je velmi jednoduché. Stačí jen navštívit stránku produktu na našem e-shopu www.atcomplet.cz, kde si můžete vybrat z mnoha různých barevných variant a objednat si ho přímo online. Závěsná lanka jsou dlouhá 55 cm a květináč má průměr 16 cm.

PT Living keramický zavěšený květináč inspirace

Závěr

Užijte si příjemnou atmosféru svého bydlení a dopřejte si krásnou zelenou dekoraci díky závěsnému květináči PT LIVING. Stane se nejen funkčním prvkem vašeho interiéru, ale svým unikátním designem také upoutá svým vzhledem pozornost a vytvoří neopakovatelnou atmosféru.