Rubriky
Elka

UMĚLÁ KOŽEŠINA ve velikosti 60/90 cm v barvě světle modré


UMĚLÁ KOŽEŠINA – FABULÓZNÍ POUŽITÍ VE TVOJEM DOMĚ

Co je to umělá kožešina?

Umělá kožešina je materiál, který imituje kožešinu zvířat jako plyšoví hmyz, medvědi a další. Díky moderním technologiím se na trhu objevují různé druhy umělé kožešiny, upravené tak, aby působily co nejvíce reálně. Nízká cena a snadná údržba činí z umělé kožešiny oblíbené a cenově dostupné řešení pro každý interiér.

Proč zvolit umělou kožešinu?

Krása a jednoduchost jsou jedny z nejvýraznějších vlastností umělé kožešiny. Je populární kvůli své jednoduchosti, ale přidává i určitou měkkost a teplou atmosféru do každé místnosti. Bez ohledu na to, zda chcete interiér ladit do moderního, nebo do klasického stylu, umělá kožešina může být skvělou volbou. Navíc, umělá kožešina má skvělou vodoodpudivost, což ji vynikající alternativou pro použití v koupelnách nebo na chodbách.

Umělá kožešina 60/90 cm, světle modrá

Tuto nádhernou umělou kožešinu velikosti 60/90 cm naleznete na https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/umela-kozesina-60-90-cm-svetle-modra. Velikost kožešiny je ideální pro položení na gauč, křeslo nebo na zem jako předsíňový koberec. Barva kožešiny – světle modrá doplní každou prosvětlenou místnost a její materiál, 100% polyester, bude vašemu interiéru dodávat elegance a luxus.

Umělá kožešina světle modrá

Rozměr 60×90 cm

Umělá kožešina se velikostí 60/90 cm je skvělou volbou pro vstupní prostory, nebo pro obývací pokoj – pro dodání pocitu útulnosti při sledování filmu, při rodinných hrách nebo pouze pro odpočinek. Kožešinu můžete položit na jakémkoliv kousku nábytku, kde si jí užijete k obdivu. Mohou tu přijít v úvahu pohovky, křesla, židle nebo na zem jako koberec.

Barva slonová kost

Umělá kožešina 60/90 cm světle modrá je představena i v barvě slonová kost. Je to neutrální a přirozená barva, která pro vás vytvoří harmonii s jakýmkoliv stylem dekoru, a to bez ohledu na to, zda máte moderní, klasický nebo jiný interiér. Obě barvy, světle modrá i slonová kost, jsou skvělé pro vytvoření atraktivního a stylu s vysokým doplňkem.

Umělá kožešina slonová kost

Závěr

Půvab a eleganci do vašeho domova přidáte hned po rozložení umělé kožešiny na pouze pár metrů čtverečních v rozměru 60/90 cm. Nabízí se vám barva světle modrá i slonová kost, takže si můžete vybrat tu, která se nejvíce hodí k vašemu interiéru. Pokud hledáte stále nějaký inspirativní kousíček, který navíc dokončí váš interiér, právě jste ho našli.