Rubriky
Elka

Světle šedá rozkládací rohová pohovka Miuform Lovely Annie – levý roh pro dokonalý relax


Světle šedá rozkládací rohová pohovka Miuform Lovely Annie

Levý roh pro dokonalý relax

Ležérně minimalistický design pohovky Miuform Lovely Annie se hodí do interiérů v moderním i skandinávském stylu. Podnož z borovicového dřeva dodává pohovce lehkost a vzdušnost. Tkanina příjemná na dotek, neutrální barvy a jednoduché tvary vytvářejí nadčasový model sedací soupravy, který po jedné sezóně nevyjde z módy.

Miuform Lovely Annie

Praktická a pohodlná

Tato pohovka byla jednoduše navržena tak, aby poskytla útulné a relaxační posezení pro celou rodinu. Kromě toho je však velmi praktická – lze totiž rozložit na pohodlné lůžko pro 2 osoby. To oceníte třeba v situacích, kdy máte návštěvu nebo kdy se vám do bytu ubytuje překvapivě někdo na delší dobu.

Detail Miuform Lovely Annie

Jednoduchá elegance

Vzhledem k jednoduchým liniím a světlým odstínům se dá tato pohovka skvěle kombinovat s různými druhy nábytku. Doporučujeme ji umístit například k tmavším křeslům, čímž vytvoříte zajímavý kontrast a zároveň si pohovku výrazněji vyniknout.

Kombinace s křesly

Pokud se vám líbí Miuform Lovely Annie, rozhodně byste neměli váhat. Jedná se o pohovku, která vám bude těžko chybět v obývacím pokoji nebo jinde v bytě. Na našem eshopu ji můžete objednat za skvělou cenu a za pár dnů se můžete těšit na nový kousek nábytku v obýváku.