Rubriky
Elka

Stylová a praktická skleněná knihovna Tomasucci Sheer pro váš interiér

Každý máme svoji oblíbenou knížku. A pokud chceme své oblíbence mít dostatečně na očích, správná knihovna vám zajistí vše, po čem toužíte. Jediným váháním zůstává – která volba bude tou správnou?

Správnou volbou pro vás může být skleněná knihovna Tomasucci Sheer. Jednoduchý, ale skvostný vzhled navíc vytvoří ve vašem obývacím pokoji pocit výjimečnosti a každá návštěva zabrousí očima hned na tento nevídaný kousek.

Design, prostor a funkčnost

Výrobce nábytku a bytových doplňků Tomasucci podtrhuje svoji inovativnost a kreativitu i při výrobě knihovny Sheer. Lehkost a jasnost akrylátového skla v kombinaci s hliníkovými podpěrami vytváří luxusní produkt pro ty, kteří vyžadují vkusný design. Skleněné dveře s magnetickým uzávěrem a tři rozměry poliček nabízejí dostatek úložného místa a uskladnění i větších předmětů.

Na výrobu poliček bylo využito akrylátové sklo. Jejich rozměry jsou 19 x 20 cm.

Italský styl a kvalita

Tomasucci je italský výrobce nábytku a bytových doplňků, které mají svůj vlastní unikátní styl. Jsou navržené tak, aby dokázaly dotvořit a naplnit každý kout vašeho domova. Knihovna Tomasucci Sheer není výjimkou. Je vyrobena z kvalitního materiálu, aby vám sloužila dlouhou dobu a zároveň byla tou nejkrásnější ozdobou vaší místnosti.

Pomocí skleněné knihovny Tomasucci Sheer si můžete dopřát prostorové uspořádání a výsledný efekt bude každý den jako z jakéhosi obrazu.

My si jí zamilovali a doporučujeme vám ji zkusit také. Podívejte se na produkt na naší stránce a uvidíte.