Rubriky
Elka

Stmívání a USB připojení: Venkovní svítidlo ø 24,5 cm od firmy Kave Home

Svítidlo Amaray – Pro ideální osvětlení vaší terasy

Svítidlo Amaray od značky Kave Home přijde vhod nejen při večeru stráveném u napínavého seriálu, ale také u skleničky vína na terase. Barvu, stejně tak jako intenzitu světla si můžete přizpůsobit dle svých preferencí ručně, a nebo pomocí přiloženého dálkového ovládání.

Stmívání světel se stává stále populárnější, a to nejen v interiéru bytů a domů, ale také na terasách a zahradách. Svítidlo Amaray nabízí přesně takové stmívání, po kterém toužíte. Stačí zmáčknout tlačítko a světlo ihned přizpůsobíte aktuální situaci. Můžete také snadno přejít z intenzivnějšího světla na jemněji stmívané.

USB připojení není u venkovních svítidel obvykle moc rozšířené, ale svítidlo Amaray to mění. Pomocí USB kabelu se světelného zdroje snadno připojí ke vaší powerbank nebo laptopu a užijete si tak záři hvězd i v místech, kde není výstup z elektrické sítě.

Provedení svítidla Amaray je dokonce odolné proti povětrnostním podmínkám. Takže pokud se jedná o terasu nechráněnou před deštěm, nemusíte se obávat. Stmívání a samozřejmě připojení pouze pomocí USB kabelu však neplatí jen pro venkovní svítidlo Amaray, ale také pro ostatní svítidla z kolekce Amaray.

Dálkové ovládání umožní spoléhat na ovládání světelného zdroje, aniž byste museli vstávat. Což je ideální například pro dlouhé letní večery, kdy přivítáte každou úsporu pohybu. Dálkové ovládání však není jediným způsobem jak osvětlit vaši terasu a v ovládání vámi preferované intenzity světla vám také pomůže intuitivní senzor světla.

Vlastnosti venkovního svítidla ø 24,5 cm od firmy Kave Home

Svítidlo Amaray od Kave Home nabízí řadu funkcí, které ho dělají neodolatelným.
Mezi vlastnosti patří:

  • Stmívání světel podle vaší aktuální potřeby
  • USB připojení a nabíjecí kabel
  • Ovládání pomocí přiloženého dálkového ovladače
  • Odolnost proti povětrnostním podmínkám

svítidlo Amaray od Kave Home
Tento produkt je vhodný pro všechny, kteří se chtějí těšit z pěkných okamžiků s přáteli nebo rodinou na své terase. Látka, ze které je svítidlo vyrobeno, umožňuje při dotyku příjemný pocit. Široký otvor na vrchní straně zdroje světla zajistí rovnoměrné rozptýlení světla na celou terasu, ať už si sedíte kdekoliv.

A věřte nebo ne, svítidlo Amaray je nejenom užitečné, ale také stylové. Skandinávské designy jsou stále trendy, takže s tímto svítidlem určitě neuděláte chybu. Světlo bude svítit jen tam, kde potřebujete, a pomocí přizpůsobení intenzity stmívaní se budete cítit pohodlně a vybaveni tak ideálně na mnoho úkolů. Koupíte ho na www.nabytekprehledne.cz.

Dobré vědět: Baterie a nabíjecí kabel jsou součástí balení, takže po zakoupení svítidla Amaray od Kave Home se nemusíte obávat dalších nákupů.

Závěr

Svítidlo Amaray od Kave Home je vynikající volbou pro každého, kdo hledá krásné a stylové řešení pro osvětlení terasy. Díky funkci stmívání a USB připojení, můžete ovládat světlo z vašeho dálkového ovladače, laptopu nebo dokonce powerbanky. Navíc, svítidlo Amaray je odolné proti povětrnostním podmínkám a je vyrobeno z příjemné materiálu, takže na své terase vytvoříte atmosféru vhodnou pro jakoukoli příležitost.