Rubriky
Elka

Slunečník STANDART s kličkou, 3 m, bordó – dokonalý kousek na ochranu před sluncem

Slunečník STANDART je jednoduchý a pěkný, bez naklápění, ideální pro ochranu před sluncem v horkých letních dnech. Je vybaven kličkou a má průměr 3 m, což z něj dělá dostatečně velký kousek na to, aby poskytoval dostatek stínu pro celou rodinu. Slunečník obsahuje 8 žeber a má výšku 250 cm.

Technické údaje

Slunečník STANDART je vyroben z kovu a jeho potah je z polyesteru o hmotnosti 160 g. Konstrukce je v barvě antracitu, zatímco potah je krásně bordó. Rozměr balení je 158 x 15 x 15 cm a materiál balení je karton. Slunečník STANDART má průměr hlavní tyče 48 mm a je určen pro standardní použití (S). Kromě toho je vybaven kličkou, jejíž výška od země je 107 cm.

Obsah balení zahrnuje jeden slunečník STANDART s kličkou.

Vysoce kvalitní materiály

Potah slunečníku STANDART je vyroben z kvalitního polyesteru o hmotnosti 160 g. Tento materiál poskytuje vysokou trvanlivost a odolnost proti vodě a UV záření. Slunečník STANDART je také vybaven kovovou konstrukcí, což zajišťuje dostatečnou pevnost a stability slunečníku.

Díky těmto kvalitním materiálům můžete slunečník STANDART používat po celou letní sezónu a bude vám spolehlivě sloužit mnoho let.

Jednoduchá montáž a instalace

Montáž a instalace slunečníku STANDART jsou velmi jednoduché. Díky kličce lze slunečník snadno otevřít a zavřít. Navíc, slunečník STANDART není vybaven podstavcem, což znamená, že ho můžete umístit do kteréhokoliv stojanu nebo podložky podle vašich potřeb.

Vybírejte z různých barev a stylů, které se budou hodit k vaší zahradě nebo terase. Slunečník STANDART s kličkou, 3 m, bordó, je vynikající volbou pro každého, kdo hledá jednoduchý a spolehlivý slunečník, který poskytuje dostatek stínu.

Pořiďte si slunečník STANDART s kličkou hned teď na crosta.cz a užijte si letní slunce bez obav z přehřátí.

Slunečník STANDART s kličkou, 3 m, bordó

Slunečník STANDART s kličkou, 3 m, bordó