Rubriky
Elka

Skleněný jídelní stůl Kave Home Argo s přírodní kovovou podnoží – elegantní a moderní design pro Vaši jídelnu

Krásný a nadčasový kulatý jídelní stůl Kave Home Argo vás na první pohled zaujme svým originálním a propracovaným designem. Jeho podnož je vyrobena z oceli v dekoru přírodního dřeva a má zajímavý tvar připomínající hvězdu. Zajišťuje perfektní stabilitu a navíc každého na první pohled zaujme. Desku tvoří tvrzené transparentní sklo a skvěle se s podnoží doplňuje. Tento jídelní stůl se bude vyjímat zejména v moderních interiérech.

Elegantní a propracovaný design

Již při pohledu na fotografii stolu Kave Home Argo si neodpustíte pokývnutí hlavou nad tak skvělým designem a elegancí. Stůl krásně zapadne do jakékoliv moderní a vkusně zařízené jídelny. Záleží jen na vás, jakým stylem chcete svůj interiér dotvořit.

interiér s kulatým jídelním stolem Kave Home Argo

Praktické a snadné čištění

Tip: K čištění se doporučuje použití hadříku z mikrovlákna a vody s několika kapkami saponátu.

Jednou z výhod skleněných jídelních stolů je právě jednoduché čištění. Stačí si připravit hadřík zmíněný v tomto tipu a celý stůl snadno a rychle vyčistit.

detail skleněného jídelního stolu Kave Home Argo

Kvalita designové značky Kave Home

Firma Kave Home stojí za mnoha úspěšnými a designově dokonalými produkty. Jejich sortiment obsahuje například i různé druhy sedacího nábytku, stolky, lampy nebo dekorativní kusy pro bydlení. Společnost samostatně navrhne a vyrobí většinu produktů, a tak je vždy zaručena nejvyšší kvalita a jedinečnost.

Potřebujete rozšířit svou jídelnu o nový stůl? Stůl Kave Home Argo s přírodní kovovou podnoží je výbornou volbou pro ty, kteří si chtějí pořídit elegantní a jedinečný designový kousek do svého interiéru.