Rubriky
Elka

Šedobéžový bavlněný koberec Vitaus Sarmasik o rozměrech 100 x 150 cm

Pokud hledáte ideální koberec pro svůj domov, který nejen krásně zapadne do interiéru, ale bude také praktický a snadno udržovatelný, určitě byste měli zvážit šedobéžový bavlněný koberec Vitaus Sarmasik o rozměrech 100 x 150 cm. Tento kousek vás nadchne nejen svým moderním designem, ale také svou vysokou kvalitou.

Špína na koberci. Noční můra?

Pokud máte starý koberec, víte, jak těžké jej udržovat v čistotě. Stačí jen malá neopatrnost a na koberci se objeví skvrny, které se jen velmi těžko čistí. Je to nejen estetický problém, ale také zdravotní, protože na špinavém koberci se hůře dýchá a hromadí se tam různé bakterie a alergeny. S koberecem Vitaus Sarmasik však máte starosti s čistotou pryč!

Kdepak, s tímto kobercem nad tím jen mávnete rukou!

Je totiž vyroben z bavlny, díky které (i díky vlastnímu způsobu výroby) lze koberec prát v pračce nebo v ruce na 30 °C. Takže pokud se na pohovce spustí vaše oblíbená kočka a vy se bojíte, že by vás její chlupy brzy připravily o klid, stačí koberec jednoduše vyprat. A vaše kočka zase může být klidně na návštěvě!

Je vytvořen tak, aby levou zadní vydržel i překážky

A co těžkosti, které může koberec Vitaus Sarmasik potkat? Máte-li doma podlahové vytápění a obáváte se, že by na něm koberec dlouho nevydržel, nebojte se. Tento koberec je vytvořen tak, aby levou zadní vydržel i tyto překážky. Navíc je vyroben z materiálů vysoké kvality, které mu dávají odolnost vůči opotřebení a zašpinění.

A pokud se bojíte, že tento koberec zapadne jen do určitého druhu interiéru, nemusíte mít strach. Je to univerzální kousek, který zapadne třeba do moderně zařízeného bytu, ale také do klasického rodinného domu.

Koberec Vitaus Sarmasik je prostě ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a krásný koberec, který je snadno udržovatelný. Vložte si tento kousek do svého bydlení a užijte si hezkého, čistého a útulného interiéru. A pokud vás tento koberec zaujal, najdete ho v naší nabídce na adrese: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/sedobezovy-bavlneny-koberec-vitaus-sarmasik-100-x-150-cm.