Rubriky
Elka

Orientalismus v moderním podání – přírodní koberce od Cazaris v rozměru 80/300 cm


Orientalismus v moderním podání – přírodní koberce od Cazaris

V poslední době se stále více lidí rozhoduje pro zařízení svého interiéru v orientálním stylu. Orientalistické prvky jsou módní a vypadají v bytě skvěle. Těžko se najde lepší způsob, jak do bytu vnést exotickou atmosféru, než s kvalitním a vkusným orientálním kobercem.

Cazaris – Mistr umění vytváření orientálních koberců

Cazaris je společnost, která se specializuje na výrobu orientálních koberců a má dlouholetou tradici v této oblasti. Koberec od Cazaris je něčím více, než jen kouskem textilie, který slouží jako ozdoba podlahy. Je to umělecké dílo, na kterém se odrazila kultura a tradice dalekého Orientu. Tyto koberce nejlépe ukazují krásu a rozmanitost uměleckých výtvorů z dalekého východu.

Naše společnost nabízí koberce v mnoha velikostech, stylech a barvách. Cazaris se zaměřuje na ručně vázané koberce, což zaručuje nejvyšší kvalitu a trvanlivost. A právě jeden z takových koberců se může stát krásnou dekorací Vašeho bytu.

Přírodní barvy – krása v jednoduchosti

Orientalistický vzhled novějších výrobků je mnohem jemnější a přirozenější. Koberce jsou výrazně méně nákladné, což umožňuje dosáhnout toho, aby mohl mít každý krásný kus do svého domova. Cazaris nabízí přírodní barvy, což je trend, který se dnes běžně vyskytuje v moderních interiérech. Takový koberec není přeplácaný, ale elegantní a jednoduchý.

Mezi takové koberce patří například klasický orientální koberec od Cazaris s rozměry cca 80 x 300 cm. Tento kus má vlas z kvalitní střižní vlny a je ručně vázaný v daleké Indii. Jeho přírodní barvy a jednoduchost dodají Vašemu interiéru krásný a zvláštní prvek.

Vhodný pro místnosti s podlahovým topením

Jedním z hlavních důvodů, proč si lidé oblíbili koberce od Cazaris, je fakt, že se skvěle hodí i pro místnosti s podlahovým topením. Díky vynikající kvalitě vlasu zajišťují koberce dobré tepelné izolace a snižují spotřebu energie. A tak nemusíte mít obavy, že by bylo v místnosti příliš teplo nebo studeno.

Krásný, vkusný a přesto praktický koberec od Cazaris je ideálním doplňkem pro Váš interiér.


Orientalismus v moderním podání - přírodní koberce od Cazaris v rozměru 80/300 cm


Orientalismus v moderním podání - přírodní koberce od Cazaris v rozměru 80/300 cm


Orientalismus v moderním podání - přírodní koberce od Cazaris v rozměru 80/300 cm

Tento orientální koberec se bude ve Vašem bytě báječně vyjímat.

Bytový doplněk o rozměrech cca 80 x 300 cm má vlas z kvalitní střižní vlny v přírodní barvě a byl ručně uvázán v daleké Indii.

Výhodou je, že koberec je vhodný i pro místnosti s podlahovým topením.

Kvalitní a vkusný orientální koberec!

– CCA 80 X 300 CM – VLAS 100% STŘIŽNÍ VLNA – RUČNĚ VÁZANÝ, INDIE.