Rubriky
Elka

Nový ODKLÁDACÍ STOLEK MID.YOU v přírodní barvě buku

Stolky jsou důležitou součástí našich domovů. Bez nich bychom neměli kam dávat své oblíbené knížky, čajové šálky a další dekorativní předměty, které dělají z našeho domova naše útočiště. Proto je důležité mít takový stůl, který splní naše požadavky a zároveň bude vypadat stylově. Nový odkládací stolek Mid.You je právě takovým stolkem.

Odkládací stolek Mid.You v barvě buku

Stolek je vyroben z kvalitního materiálu, který ho dělá odolným proti poškození. Jeho barva bude perfektně zapadat do každého stylu interiéru.

Online only

Stůl Mid.You je k dostání pouze online, což vám uspoří čas a nervy, které byste ztráceli v kamenných obchodech. Vše si můžete objednat z pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetu a nechat si tablety a čajové šálky doručit až domů.

Odkládací stolek Mid.You na mobilu

Holzstruktur-nachbildung – Farbe: Buche

Výhodou tohoto stolu je jeho design, který vám umožní snadno ho sladit s vaším domácím interiérem. Jeho barva buku je oblíbená a velmi často se používá v domácnostech z důvodu své kombinovatelnosti s ostatními barvami. Navíc je na tomto stole patrná holzstruktur-nachbildung, díky čemuž vypadá jako pravý kus dřeva.

Odkládací stolek Mid.You - detail

TYP: 911273

Stůl Mid.You má označení TYP: 911273, což vám pomůže správně vymezit jeho typ a zároveň vám usnadní výběr pro případnou další objednávku.

Objednejte si stůl Mid.You v barvě buku již dnes na stránkách www.sidonia.cz a dopřejte svému domovu stylový a praktický prvek!