Rubriky
Elka

Nikdy už nelepíte jídlo! Hrnec s nepřilnavým povrchem je tady

Už vám také unavuje, když se vám jídlo přilepí na dno hrnce a pak ho musíte těžce čistit? Nebo když se vám z nádobí nedá odstranit mastnota a zbytky jídla? S tím už nebudete mít problém, protože tu je hrnec s nepřilnavým povrchem!

Co je to hrnec s nepřilnavým povrchem?

Hrnec s nepřilnavým povrchem je kuchyňská nádoba, která má speciální povrch, který zabraňuje přilnutí jídla. Tento povrch je obvykle vyroben z keramiky nebo teflonu. Hrnec s nepřilnavým povrchem je ideální pro vaření pokrmů, které mají tendenci se přilepit na dno hrnce, jako jsou například omáčky, rizoto, nebo vajíčka.

Jak používat hrnec s nepřilnavým povrchem?

Použití hrnce s nepřilnavým povrchem je velmi snadné a jednoduché. Před použitím ho stačí jenom opláchnout vodou a osušit. Nepoužívejte kovové nádobí, které by mohlo poškodit povrch hrnce. Pokud potřebujete použít nádobí z kovu, použijte nádobí s ochranným povrchem, jako jsou například silikonové nebo dřevěné nástroje. Hrnec s nepřilnavým povrchem je také velmi snadno čistitelný. Stačí ho jenom opláchnout vodou a osušit. Pokud je potřeba, můžete použít i měkkou houbu nebo kartáček na nádobí.

Kde si koupit hrnec s nepřilnavým povrchem?

Hrnec s nepřilnavým povrchem si můžete zakoupit v obchodě s kuchyňským zbožím nebo na internetu. V poslední době se stávají velmi populárními a jsou k dostání v mnoha různých velikostech a tvarech. Pokud hledáte kvalitní hrnec s nepřilnavým povrchem, doporučujeme navštívit internetový obchod studio-nice.cz, kde najdete široký výběr kuchyňských nádobí a pomůcek.

Vyzkoušejte hrnec s nepřilnavým povrchem a už nikdy se nebudete muset trápit s přilepeným jídlem na dně hrnce!