Rubriky
Elka

Moderní design a praktická funkce: Ocelový držák na toaletní papír iDesign Classico


Elegantní, klasická a nadčasová

Ocelový držák na toaletní papír iDesign Classico je součástí koupelnové kolekce Classico, která vyzařuje eleganci, klasiku a nadčasovost. Kombinace kovových prvků v barvě chromu dodá koupelně ten správný šmrnc a zároveň dokáže skvěle zapadnout do jakéhokoliv stylu a typu koupelny.

Vhodná do všech typů a stylů koupelen

„Jestli si tak trápíte hlavu, jaké doplňky by nejlépe ladily s vaší koupelnou, Classico je skvělá volba.“ Kombinace chromových prvků s kovovými materialy je velmi univerzální a dokáže se přizpůsobit různým stylům koupelen. Bez ohledu na to, zda máte moderní nebo retro koupelnu, iDesign Classico se bude hodit jako ulitý.

Doplněk, který dokáže skvěle posloužit

Jak již název napovídá, hlavní funkcí ocelového držáku je držet toaletní papír. Díky svému designu ale dokáže plnit i další funkce. Díky němu můžete umístit toaletní papír na docela vyvýšené místo a zároveň uvolnit prostor na stěně pro další doplňky. Držák se umístit snadno na stěnu díky praktickému háčku na horní straně.

Objednejte si iDesign Classico ještě dnes

Pokud hledáte elegantní a praktický doplněk, který dokáže skvěle sloužit, neváhejte a objednejte si ocelový držák na toaletní papír iDesign Classico na stránkách Maliboo.cz.

Koupelna s ocelovým držákem na toaletní papír iDesign Classico

Tento fantastický doplněk může být tím kouskem, který vaší koupelně dodá dokonalý vzhled.