Rubriky
Elka

Konferenční stolek ANITA dub antracit – eleganční doplněk do vašeho interiéru

Chcete pobavit své hosty nejen po skvělé večeři, ale i při kávě a dezertu? Potom je pro vás ideální řešení, pořídit si nový konferenční stolek ANITA dub antracit, který zajistí pohodlí a relaxaci při setkání s přáteli i klientských schůzek v obývacím pokoji.

ANITA stolik

Funkční a prostorný stůl pro vaše návštěvy

Tento prostorný stolek nabízí velkou odkládací plochu i mnohé úložné prostory ve svém nitru. S ANITA stolkem nebudete mít problém s nedostatkem prostoru pro úschovu knih, dokladů nebo časopisů. Z jedné strany můžete ukládat dokonce knihy, nebo časopisy.

ANITA stolik detail

Vysoká kvalita materiálů

Stolek je vyroben z 18 mm silných desek pokrytých melaminem v dekorech dub a antracit. Melamin je odolný materiál, který snadno odolává škrábancům a poškrábání. ANITA stůl tak zaručuje nejen kvalitu a odolnost, ale i jednoduchou údržbu. S melaminem si můžete být jisti, že vaše oblíbená káva, stejně jako dlaždice s koláčem, nezanechají trvalé stopy.

ANITA detail

Rozměry ANITA stolku

Svými rozměry ANITA stůl splňuje všechny potřeby, které máte v interiéru. Šířka ANITA stolku je 102 cm, hloubka 60 cm a výška 32 cm. ANITA stůl vám tak nabízí dostatek místa pro kávu a bábovku, ale zároveň se hodí i jako prostorný dezertní stolek.