Rubriky
Elka

ITTC Stima FEMME FATALE – Když technologie potká sílu ženskosti


Hlavní výhody transparentní jídelní židle Stima FEMME FATALE

  • Jedinečný design
  • Vysoká dolnost díky polykarbonátu
  • Vhodná do vnitřních i venkovních prostor

Vysoce lesklý polykarbonát připomíná svým vzhledem sklo a dodává židli FEMME FATALE značky Stima jedinečný design. Jednoduché linie bez područek a použitý materiál tak zaručují, že se tento kus nábytku stane výrazným prvkem zařizovaných prostor. Židli je možné použít jak v interiérech, tak venku i v zátěžovém provozu.

Plastová židle se velmi dobře udržuje, je omyvatelná a stohovatelná. Odolné provedení nabízí nosnost 120 kg. Výška sezení je 45 cm.

Pokud hledáte židli FEMME FATALE značky Stima za příznivou cenu, můžete se podívat na nabídku e-shopu nabyteklevneji.cz. Zde si můžete objednat tuto židli v různých barvách.

ITTC Stima FEMME FATALE - charcoal grey

Polykarbonátový materiál je velmi odolný a odolá i velkému zatížení. To z ní dělá vynikající volbu jak pro domácnosti, tak pro komerční zařízení. Protože je transparentní, nezablokuje prostor a prostor se tak stává prosvětlenějším. To je ideální pro menší místnosti, kde je potřeba co největšího osvětlení.

Jediným malým mínusem může být skutečnost, že polykarbonátový materiál může snadno poškrábat. Proto je dobré, aby se na židli nedělaly ostré předměty. Pokud jsou správně používány, tyto židle jsou velmi odolné a odolají spoustě věcí.

ITTC Stima FEMME FATALE - smoke grey

Pokud hledáte židli s jedinečným, ale přitom moderním designem, pak je ITTC Stima FEMME FATALE perfektní volbou. Skleněný vzhled židle dodává místnosti exkluzivní vzhled a na každou židlí naleznete logo výrobce Stima. Židle FEMME FATALE od Stima je tedy více než jen nástrojem k sezení, je to kus umění, který dodá Vašemu interiéru šmrnc.