Rubriky
Elka

Ide Noční stolek Vento – dokonalý doplněk pro váš pokoj!


Ideální noční stolek pro váš pokoj

Noční stolek Vento – dokonalý doplněk pro váš pokoj! Pokud hledáte kvalitní a moderní doplněk do své ložnice, noční stolek značky The Beds vám může být skvělou volbou. V nabídce je stolek z řady Vento, který je vyroben z masivního bukového dřeva a ošetřen olejem. Díky tomu získáte odolný kousek nábytku, který bude sloužit nejen jako praktický úložný prostor, ale také jako stylový prvek vašeho interiéru.

Vlastnosti nočního stolku Vento

  • Vyrobena z bukového dřeva – značka The Beds používá pro své produkty jenom nejlepší materiály, které splňují nejvyšší nároky zákazníků. Buřkové dřevo je mimořádně odolné a má krásnou strukturu.
  • Ošetřen olejem – aby noční stolek Vento vydržel co nejdéle, byl ošetřen speciálním olejem, který chrání dřevo před vlhkostí a poškozujícími vlivy zvenčí.
  • Prostor pro noční lampičku a knihu – noční stolek Vento má praktický úložný prostor, kde si můžete uložit svou oblíbenou knihu, brýle nebo mobilní telefon. K tomu je zde dostatek místa i pro noční lampičku.
  • Jednoduchá instalace – noční stolek Vento lze jednoduše připevnit ze strany postele. Díky tomu bude stůl stabilní a nebudete se muset obávat jeho pádu během noci.

Kromě nočního stolku nabízí značka The Beds také další produkty z řady Vento, které dotvoří váš pokoj do dokonalosti. Jde se o modulární nábytek, který si můžete přizpůsobit podle svých představ a potřeb. Z naší nabídky si můžete vybrat mezi pěti typy nohou a deseti typy čel postele. K tomu všemu nabízíme široký výběr nočních stolků či komod, které se budou dokonale sladit s vaší postelí a vytvoří tak naprosto originální vzhled vaší ložnice.

Tak neváhejte a sáhněte po kvalitním nábytku značky The Beds, který vám nabídne funkčnost, krásný design a dlouhou životnost. Noční stolek Vento si můžete objednat hned dnes na našem e-shopu https://www.interierio.cz/produkt/nocni-stolek-z-bukoveho-dreva-vento-the-beds-3.