Rubriky
Elka

Hoorns Olivově zelená látková dvoumístná pohovka Lameo 185 cm – nádherný kousek do interiéru s puncem elegance

pohovka Lameo

Poutavý design s nádechem retro stylu – to je pohovka Lameo! Příjemný zelený odstín čalounění tvoří s kovovou, minimalistickou podnoží atraktivní celek, který je jako stvořený nejen pro domácí pracovnu či obývací pokoj, ale také lobby prostory. Zamilujte si maximální komfort a moderní retro s pohovkou Lameo i vy!

Vyberte si kvalitu pro Váš domov

Hoorns Olivově zelená látková dvoumístná pohovka Lameo 185 cm je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Pohovka je opatřena pevným sedákem a vysoce kvalitním čalouněním, které je odolné vůči mechanickému poničení. Minimalistická, kovová podnož zajišťuje stabilitu a pevnost celé konstrukce.

detail pohovky

Odkaz na produkt

Pokud Vás zaujala tato nádherná pohovka, neváhejte a navštivte naše stránky, kde si můžete prohlédnout více informací a objednat si ji online. Odkaz na produkt najdete zde: Hoorns Olivově zelená látková dvoumístná pohovka Lameo 185 cm.

Údržba nábytku

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.