Rubriky
Elka

Falco Police Samir R6 – bezpečný závod pro San Marino


Falco Police Samir R6 – Bezpečný závod pro San Marino Police

Falco Police Samir R6 je moderní a spolehlivá bezpečnostní dveře určená pro použití v bytových prostorech. Tyto dveře jsou ideálním způsobem, jak chránit svůj domov a majetek před nežádoucími návštěvníky.

Kvalitní materiály pro maximální ochranu

Samir R6 je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Díky tomu jsou tyto dveře velmi odolné a chrání váš byt nejen před krádežemi, ale také před povětrnostními vlivy.

Pokud hledáte bezpečnostní dveře, které dokážou odolat i velmi intenzivnímu používání, je Samir R6 tou správnou volbou.

Doplněk k bytové stěně Samir

Tento typ dveří je také vhodným doplňkem k bytové stěně Samir, kterou také najdete v naší nabídce. Pokud chcete mít v bytě vše v jednotném designu a nechcete kompromitovat bezpečnost svého bytu, jsou Samir R6 tou správnou volbou pro vás.

Snadná instalace

Bezpečnostní dveře Samir R6 jsou dodávány v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Instalace těchto dveří je snadná a díky přesnému montážnímu plánu ji zvládne každý.

Debusy dekorace

Falco Police Samir R6 jsou dodávány bez dekorací. Na obrázku jsou pouze ilustrační účely. Pokud chcete dodat vzhledu dveří trochu stylu, můžete si vybrat z řady dekorací, které najdete v naší nabídce.

Pokud sháníte kvalitní bezpečnostní dveře, které dokážou chránit váš byt před krádežemi i povětrnostními vlivy, jsou Samir R6 tou správnou volbou pro vás. Navštivte naši stránku a objednejte si ještě dnes.

Klikněte zde pro nákup.