Rubriky
Elka

ELENBECK Postel z masivního buku ve velikosti 140×200 cm

ELENBECK Postel je kvalitní a designová postel z masivního bukového dřeva. Postel má velikost 140×200 cm a je vhodná do pokoje jak pro páry, tak pro jednotlivce.

Tuto postel můžete zakoupit na esrom.cz za výhodnou cenu. V ceně postele není rošt ani matrace, vhodný rozměr je 140×200 cm, ale lze si dokoupit zvlášť podle svého výběru.

Popis postele ELENBECK

Postel ELENBECK je vyrobena z kvalitního masivního bukového dřeva. Barva postele je přírodní, buková a příjemná na dotek. Rozměry postele jsou 148 x 207 cm se ložnou plochou 140 x 200cm.

Čelo postele za hlavou má výšku 88 cm, čelo u nohou 45 cm. Výška pro uložení roštu je 28 cm a výška bočnice od země po spodní hranu je 25 cm. Výška bočnice od země po horní hranu má výšku 45 cm.

Tuto postel si snadno sestavíte díky dodávání v demontu. Postel ELENBECK je moderní, kvalitní a krásně se hodí do každého interiéru. Vyberte si krásný nábytek pro váš domov.

Fotografie postele jsou uvedeny níže:

Postel ELENBECK

Postel ELENBECK

Závěr:

Postel ELENBECK z masivního buku je vynikající volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a moderní postel. Můžete si ji snadno zakoupit na esrom.cz za výhodnou cenu.