Rubriky
Elka

Eka – Předsíňová stěna v barvě Sonoma s čalouněnými panely Trinity 3


Vysoce moderně a netradičně provedený botník Trinity

Eka nabízí předsíňovou stěnu, jejíž unikátní vzhled zaručeně zaujme každého návštěvníka. Botníková stěna Trinity se vyznačuje čalouněnými panely, které jsou součástí zadní části botníku. Tento nový prvek na českém trhu dokáže skvěle doplnit každou moderní, ale i tradiční domácnost.

Svým vzhledem a designem botníková stěna Trinity určitě nezapadne v žádné moderní domácnosti. Předsíňová stěna je vyrobená z kvalitních materiálů a nabízíme ji v mnoha barevných variantách. K dispozici jsou různé druhy látek a i samotný dekor dřeva lze změnit dle Vašeho přání.

Pro velmi náročné zákazníky nabízíme možnost dokoupit jednotlivé části stěny samostatně. Tím Vám dáváme možnost navrhnout a vytvořit vlastní design stěny přesně dle Vašich představ.

Co obsahuje předsíňová stěna?

  • 2 ks – Botník 100 cm
  • 16 ks – Čalouněný panel 30×50 cm
  • 4 ks – Čalouněný panel 40×50 cm
  • 4 ks – Čalouněný panel 40×30 cm

Barevné varianty a možnosti upevnění na zeď

Předsíňové stěny Trinity s čalouněnými nástěnnými panely nabízíme v několika barvách, které si můžete vybrat dle Vaší chuti a potřeb. K dispozici jsou různé barvy látek a možnosti změny dekoru dřeva.

Náš sortiment barev se skládá z následujících variant:

Bílá

Bílá/Sonoma

Sonoma

Grafit

Chcete-li změnit barvu látky či dekoru dřeva, prosím uveďte požadavek do objednávky.

Panely lze na zeď upevnit několika způsoby:

  • Upevnění montážním lepidlem
  • Speciální suché zipy – díky nim panely perfektně drží na zdi a samotnou zeď žádným způsobem nepoškodí. Ziplátky můžete zakoupit v příplatku produktu.
  • NANO lepící pásky – jsou vyrobeny tak, aby spolehlivě držely na každém povrchu a nepoškozovaly zeď. Pásky můžete zakoupit v příplatku produktu.

Technické specifikace a balení

Rozměry