Rubriky
Elka

Dubový jídelní stůl Kave Home Deyanira 160 x 90 cm – krása i funkčnost pro vaši jídelnu!


Jedinečný nábytek pro vaše interiéry

Robustní jídelní stůl Kave Home Deyanira je ručně vyráběn z přírodních materiálů tak, aby dal vyniknout jedinečným tónům a texturám. Zaujme svou členěnou deskou a širokou masivní podnoží. Skvěle se hodí do přírodně laděných interiérů. Jeho přirozený vzhled je nadčasový a nikdy se neomrzí – přesvědčte se o tom i vy.

Kave Home Deyanira je skutečně krásný kus nábytku, který rozzáří každou místnost. Jeho unikátní kusy dřeva, dodávají jídelnímu stolu elegantní a přirozený vzhled.

Krása a funkčnost v jednom

Jídelní stůl Kave Home Deyanira poskytuje nejen krásný, ale i velmi praktický prvek do vašeho domova. S jeho velkým rozměrem 160 x 90 cm nabídne dostatek místa k posezení pro celou rodinu nebo návštěvy. Kave Home Deyanira je navíc skvělým řešením pro ty, kteří chtějí mít vlastní čerstvý a výborný jídlo. Protože stůl je vyroben z dubu, je vysoce odolný a snadno ho udržíte v čistotě.

Tak proč si neudělat radost a pořídit si takovou krásu a praktičnost pro vaši jídelnu!

Proč byste měli zvolit právě Kave Home Deyanira

  • Unikátní vzhled – Kave Home Deyanira je zcela přirozeným vyjádřením krásy a jedinečnosti přírodního dřeva, který rozzáří jakoukoli místnost.
  • Vysoká kvalita – Nábytek je vyroben z nejvyšší kvality dřeva a navržen tak, aby vydržel mnoho let.
  • Funkčnost a praktičnost – Kave Home Deyanira nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu nebo hosty.

Zvolte si rozměr, který vám nejvíce vyhovuje:

  • 120 x 80 cm
  • 160 x 90 cm
  • 200 x 100 cm

Naše společnost nabízí tyto krásné jídelní stoly značky Kave Home, jako jeden z našich produktů. Pro více informací a nákup si přečtěte více na našem webu.

Kave Home Deyanira